Za nami drugi dzień rejonowych eliminacji XLVII konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. Dziś przed jury utwory recytowały dzieci z II kategorii wiekowej (klasy IV-VI). Po wysłuchaniu recytacji utworów 28 uczestników, jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.
I miejsce – Jan Zapiór
II miejsce – Amelia Kamińska
III miejsce – Marta Kaczor, Maksymilian Mokwiński
Wyróżnienia – Zuzanna Kaczyńska, Agata Rojewska, Nel Strębska, Gabriela Polnisiak
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom!









