Z okazji Tygodnia Bibliotek za biblioteczną ladą pojawili się wyjątkowi goście - dyrektorzy kutnowskich instytucji, wiceprezydent, Królowe Róż, tancerki Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, a nawet nasza dyrektorka.
Było trochę nauki, dużo uśmiechu i jeszcze więcej rozmów o książkach.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i razem z nami świętowali Tydzień Bibliotek!
Na kogo trafiliście i jak oceniacie jego/jej pracę?









