Dziękujemy za wszystkie prace zgłoszone do konkursu na recenzję książki z naszych bibliotecznych zbiorów.
Po zapoznaniu się z 9. nadesłanymi recenzjami jury w składzie:
Ola Kołodziejek, Marcin Komorowski i Przemek Trafalski
postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Miejsce 1.
Martyna Michalska
za recenzję książki "Gottland" Mariusza Szczygła.
Nagroda: Bon do Empiku o wartości 200 zł oraz upominek książkowy
Miejsce 2.
Katarzyna Strzałkowska
za recenzję książki "Złodziejka książek" Marcusa Zusaka
Nagroda: Bon do Empiku o wartości 150 zł oraz upominek książkowy
Miejsce 3.
Mateusz Wiśniewski
za recenzję książki "Cieplarnia" Briana W. Aldissa
Nagroda: Bon do Empiku o wartości 100 zł oraz upominek książkowy
Równorzędne wyróżnienia:
Wioletta Beza
za recenzję książki "Utraceni" Marcela Mossa
Nagroda: Bon do Empiku o wartości 50 zł oraz upominek książkowy
Amelia Kobus
za recenzję książki "The Science of Temptation" Julii Popiel
Nagroda: Bon do Empiku o wartości 50 zł oraz upominek książkowy
Izabela Kuciapska
za recenzję książki "Ostatni dzień roku" Katarzyny Misiołek
Nagroda: Bon do Empiku o wartości 50 zł oraz upominek książkowy
Upominki książkowe za udział w konkursie otrzymują:
Karolina Bartniak za recenzję książki "Nauczyciele" Freidy McFadden
Magdalena Józefecka za recenzję książki "Kiedyś wszyscy byliśmy tu ludźmi. Reportaże z Palestyny" Dalii Mikulskiej
Marta Brandeburg-Robaszewska za recenzję książki "Ostatni list" Rebecki Yarros
Z autorkami i autorem wszystkich recenzji skontaktujemy się telefonicznie.
Po odbiór nagród zapraszamy do Wypożyczalni dla dorosłych, od 8 czerwca.
Nagrodzone recenzje zostaną opublikowane na portalu eKutno oraz na facebooku naszej biblioteki. Zastrzegamy sobie prawo do korekty tekstów przed ich publikacją.
Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a po wszystkie recenzowane książki zapraszamy do wypożyczalni!









