Kalendarz Wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
Spotkanie z Michałem Ogórkiem
Szczegóły:
Dodaj do kalendarza Google
Termin:
Środa, 10-06-2026
Godzina:
18:00
Sala:
czytelnia
Kategorie
Organizator
Otwarcie sezonu ogórkowego z Michałem Ogórkiem
Spotkanie z satyrykiem i felietonistą, od 1989 roku związanym z Gazetą Wyborczą, obecnie publikuje w „Angorze”. Autor książek satyrycznych i publicystycznych oraz współautor serii rozmów z prof. Jerzym Bralczykiem oraz o filmach socrealistycznych. Były komentator stacji „Kino Polska”, gdzie prowadził cykle „Z kroniką przez PRL”. Obecnie pracuje nad książką wspomnieniową „O czym chciałbym zapomnieć”.
Wejściówki do odebrania od 1.06 w Dziale Zbiorów Audiowizualnych od godz. 16.00
Lokalizacja
MIEJSCE: Biblioteka









